|
نوع خبر 
 
 
آزمون نهایی دوره بهاره آموزش زبان فارسی در لاهور برگزار شد
آزمون نهایی دوره بهاره آموزش زبان و ادبیات فارسی مقدماتی (1) و (2) در محل وابستگی فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در لاهور برگزار شد.
آزمون نهایی دوره بهاره آموزش زبان فارسی  در لاهور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی،  پیش از این آزمون اکبر رضایی فرد، وابسته فرهنگی سر کنسولگری جمهوری اسلامی ایرا ن از کلاس­ها و محل آزمون بازدید کرد.

به گفته وی این دوره از کلاس های آموزش زبان و ادبیات فارسی متفاوت از دوره های قبل برگزار شد. زیرا در این دوره، علاوه بر کلاس های درسی تئوری، کارگاه های آموزشی، جلسات گفتاری، اردوی گردش علمی ( بازدید از موزه باستانیلاهور) نیز به فرایند آموزشی زبان آموزان اضافه شد.

رضایی فرد همچنین گفت: بسیاری از فارسی آموزان خواستار برگزاری هر چه بیشتر کارگاه های آموزشی و اردو های علمی شده اند زیرا دریافته اند که این برنامه­ها  در بهبود و توسعه آموزش زبان فارسی، نقش مستقل و اثر بخشی دارند..

 یاد آور می شود که به فارسی آموزانی که در آزمون مقدماتی دو، نمره حدنصاب قبولی کسب کنند، گواهینامه آموزشی صادر و اعطا خواهد شد.

بنا بر اعلام این خبر، دوره آموزش مقدماتی آموزش زبان فارسی در وابستگی فرهنگی و خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور، طی دو سطح و سه کلاس در بهار سال جاری آغاز شد. در این دوره ها تعداد 30 تن فارسی آموز ثبت نام به عمل آوردند.

پایان خبر

سه شنبه 19 تير 1397  16:20

 اخبار مرتبط
يکشنبه 16 اسفند 1394  |  کلاس‌های آموزش زبان فارسی در لاهور پایان یافت
يکشنبه 5 ارديبهشت 1395  |  راز ماندگاری اقبال لاهوری
يکشنبه 15 فروردين 1395  |  مشاعره فارسی آموزان پاکستانی در ایام نوروز
شنبه 8 ارديبهشت 1397  |  مراسم بزرگداشت زبان و ادبیات فارسی در لاهور پاکستان برگزار شد
آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 28 شهريور 1397  4:39:1
تعداد بازديد از اين خبر : 1078
کدخبر : 1766

کليد واژه هاي مرتبط : لاهور  ;