|
نوع خبر 
 
رییس کرسی زبان اردو دانشکده سویل لاینز لاهور:
 زبان و ادبیات فارسی باید در شبه قاره توسعه یابد
رییس کرسی زبان اردو دانشکده دولتی اسلامی سویل لاینز لاهور گفت: زبان و ادبیات فارسی باید در شبه قاره توسعه یابد. عدم توسعه زبان و ادبیات فارسی در شبه قاره، موجبات تضعیف اشاعه آرمان‌های اسلامی و تشدید تهاجم فرهنگی غرب را فراهم می کند.
شنبه 6 خرداد 1396  11:37
معاون وزیر امور خارجه:
 زبان فارسی به حفظ و گسترش نیاز دارد
معاون وزیر امورخارجه گفت: همان طور که در گذشته فردوسی بزرگ برای پالایش و حفظ زبان فارسی کار خطیری را با عشق انجام داد و انقلابی در زبان فارسی ایجاد کرد، امروز نیز گسترش زبان فارسی به عشق و علاقه، سالیان متمادی تلاش و وجود نهادی مستقل نیازمند است که این نهاد عمری صدساله پیدا کند زیرا گسترش فرهنگ و زبان، امری زمان بر است.
شنبه 6 خرداد 1396  11:35
 جشن فراگیری زبان فارسی در ارمنستان
به همت رایزنی فرهنگی کشورمان و با حضور دانش آموزان و اساتید مدارس فارسی آموز ارمنستان، طی مراسمی، دانش آموزان ارمنستان یادگیری زبان فارسی را جشن گرفتند.
شنبه 6 خرداد 1396  11:32
رییس مؤسسه خانه آسیا در اسپانیا:
 قطعه گمشده ما ایران است
ترسا رودریگز دل آلامو، رئیس «موسسه خانه آسیا در اسپانیا» ، در مراسم بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان فارسی‌ در مادرید گفت: قطعه گمشده ما ایران است.
چهارشنبه 3 خرداد 1396  14:50
رییس دانشکده ادبیات دانشگاه راجشاهی بنگلادش
 برای پیشرفت زبان فارسی مانند سپهسالار کار کنید
محمد تقی، رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه راجشاهی، در مراسم روز پاسداشت زبان فارسی و گرامیداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در بنگلادش گفت: برای پیشرفت زبان و ادبیات فارسی در این سرزمین مانند سپهسالار کار کنید.
سه شنبه 2 خرداد 1396  14:57
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 1020  خبر